Scene není styl oblíkání!
Ale styl života! ♥

Amanda Todd

21. října 2012 v 11:27 | Lofla |  Lidi kolem nás .
Ahoj.
Včera když jsem se nudila tak jsem našla video. Bylo to video o smrti maminky nějaké holky a vedle v doporučených videích bylo video od Amandy.
Nechci aby si teď někdo myslel, že mi holky bez maminky nebylo líto, bylo. ale Amanda je teď důvod k pláči víc.

Její příběh zná tolik lidí, ale nikdo jí nepomohl!!

V 7. třídě se rozhodla najít pár nových přátel pomocí nějakého web chatu! Ale to byla její největší chyba!!
Našla tam nějkého kluka, který jí tvrdil, jak je krásná a pak ji řekl ať se svlíkne... Ona to udělala a netušila co se bude dít.. Našel si ji o rok později na FB a napsal jí, že jestli mu nepředvede show, rozešle fotku jejích prsou... Věděl o ní vše! Jména rodičů, kam chodí do školy, kde bydlí... vše!!!
Na Vánoce u ní ráno klepala policie. On tu fotku rozeslal... Bylo ji z toho zle a začala se řezat a ubližovat si. Pak se přestěhovali. Ona myslela, že se vše zlepší, ale ne. Zkusila drogy a alkohol...
Vše bylo na nic.. Později asi už ve třetí škole si začala psát se starým kamarádem. Ten jí psal, že jí má rád a ona mu věřila. Bohužel měl dívku, ale ta byla pryč a tak Amanda šla k němu. Pak jí psal ať jde pře školu. Tam jí jeho holka zbila. Amanda chtěla umřít.. vypila bělilo, ale doktoři jí zachránili..
Pak se odstěhovala k mámě a tam začala brát antidepresiva a chtěla začít znovu. Bohužel ji minulost nakonec 10.10.2012 zabila... Amanda se oběsila..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Josef Josef | E-mail | 11. prosince 2014 v 16:51 | Reagovat

Je to nesmírně smutné nikdo se o ní nezajímal když žila nikdo ji nebral vážně a teď,se oni mluví musela nesmírně trpět trošku za to mohla i sama ale byla mladá a neměla tolika rozumu.Aby se tomu ubránila doufám že ten chlapek schoří v pekle. Nakonec ona ma aspoň klid spu sladce

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Falala :*